Pomysły na świętowanie rocznicy

Jak świętować rocznicę ślubu?

Świętowanie rocznicy ślubu wcale nie musi się wiązać z koniecznością zapraszania wielu gości i siedzenia z nimi do późnych godzin. W końcu to wasz dzień więc powinniście spędzić go w taki sposób, jaki wspólnie uznacie za najlepszy.

  1. Powtórzenie pierwszej randki
  2. Dzień pełen atrakcji

Dzięki temu będziecie mogli w końcu spędzić czas tylko we dwoje, nadrobić zaległości w filmach lub po prostu wybrać się na dobrą kolację.

Powtórzenie pierwszej randki

Ciekawym sposobem świętowania rocznicy może być odtworzenie pierwszej randki. Jeżeli to możliwe, postarajcie się wybrać do tego samego lokalu lub miejsca i zrobić to, co przed laty. Dzięki temu przypomnicie sobie, co właściwie skłoniło was do rozpoczęcia wspólnej przygody na drodze życia.

Dzień pełen atrakcji

Alternatywą dla powtórzenia pierwszej randki może być dzień pełen atrakcji, a więc szansa na zrobienie tego, co na co dzień pozostaje jedynie w sferze marzeń. Może to być lot balonem lub nocleg w ciekawym miejscu. Niektóre pary chcą podzielić się swoim szczęściem i w związku z rocznicą podejmują decyzję o przygarnięciu bezdomnego zwierzęcia. Taka decyzja powinna być jednak dokładnie przemyślana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *