Pomysły na świętowanie rocznicy

Podróż z okazji rocznicy ślubu

Sprezentowanie partnerowi biletu na egzotyczną podróż może być świetnym pomysłem na prezent, jednak trzeba pamiętać, że nie każdy lubi tego typu niespodzianki.

  1. Romantyczny weekend w Polsce
  2. Wycieczka zagraniczna z okazji ślubu

Warto też przemyśleć, czy nie będzie żadnych problemów z nagłym wzięciem wolnego w pracy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepiej jest zapytać drugą połówkę o to, co sądzi na temat wspólnego wyjazdu z okazji rocznicy.

Romantyczny weekend w Polsce

Nie trzeba też wydawać kilku lub kilkunastu tysięcy na zagraniczną wycieczkę, ponieważ nawet zwykły weekend w Polsce może zapewnić wiele radości. W dniu rocznicy najistotniejsze jest to, aby spędzać razem. Czy będzie to mały domek nad polskim jeziorem, luksusowy pokój w hotelu, czy zwykły motel nie ma tak naprawdę znaczenia. Zaletą weekendu w Polsce jest to, że łatwiej będzie wam zorganizować tego typu wypad niż zagraniczną wycieczkę. Dotyczy to nie tylko organizacji, ale również niższych kosztów.

Wycieczka zagraniczna z okazji ślubu

Jeżeli mimo wszystko wybierzesz wariant zagranicznej wycieczki, postaraj się pamiętać o preferencjach swojej drugiej połówki (nie każdy na przykład lubi wypoczywać w gorących miejscach).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *