Pomysły na świętowanie rocznicy

Czy impreza z okazji rocznicy ślubu jest potrzebna?

Huczna impreza związana z rocznicą ślubu wcale nie musi być tym, o czym marzy młoda para. Często jednak takie osoby godzą się na zorganizowanie imprezy, ponieważ nie chcą ranić uczuć rodziny.

  1. Co zrobić w przypadku imprezy-niespodzianki?
  2. Uczciwa rozmowa z bliskimi

Zanim jednak podejmiesz taką decyzję musisz się dobrze zastanowić, czy w dniu rocznicy ślubu chcesz skupić się na zadowoleniu gości, czy też wolisz spędzić czas tak, jak to sobie wymarzysz.

Co zrobić w przypadku imprezy-niespodzianki?

Problem ten często występuje u par z długim stażem, które mają dzieci lub rodzeństwo. Takie osoby próbują czasami na siłę uszczęśliwić parę, która ma obchodzić rocznicę i przygotowują dla niej imprezę-niespodziankę. Na szczęście w większości przypadków nie udaje się dochować tajemnicy, dzięki czemu możesz zawczasu zainterweniować. Jeżeli nie chcesz żadnej imprezy, po prostu powiedz o tym swoim bliskim.

Uczciwa rozmowa z bliskimi

Wytłumacz im, że ten dzień chcecie spędzić tylko we dwoje. Zamiast hucznej imprezy z bliskimi i członkami rodziny zaproponuj wspólne spotkanie przy kawie lub obiad w restauracji. Nie musisz jednak tego robić w dniu rocznicy, zwłaszcza jeżeli macie inne plany i oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *