Pomysły na świętowanie rocznicy

Świętowanie rocznicy ślubu przy niewielkim budżecie

Niektórzy myślą, że do świętowania rocznicy ślubu potrzebny jest duży budżet. Na szczęście o wiele ważniejsze są szczere chęci, które w zupełności wystarczą do zorganizowania niezapomnianej rocznicy.

  1. Rocznica z małym budżetem
  2. Jak tanio spędzić rocznicę ślubu?

Tym samym niezależnie od tego, czy masz odłożone pieniądze na prezent dla drugiej połówki możesz zadbać o świetny nastrój, który umili wam to niezapomniane święto.

Rocznica z małym budżetem

Podobnie jak podczas samego ślubu, gdzie huczna impreza, duża ilość gości i prezenty są tylko miłym dodatkiem, w świętowaniu rocznicy najważniejsi są zakochani. Nie ma znaczenia, czy spędzicie ten dzień lub wieczór na egzotycznych wakacjach, w luksusowej restauracji czy w łóżku oglądając ulubione filmy. Istotne jest to, że pamiętacie o tym dniu i chcecie go wspólnie świętować.

Mały budżet nie powinien więc eliminować chęci obchodzenia rocznicy, zwłaszcza że nawet bez pieniędzy można ją uczcić na wiele różnych sposobów.

Jak tanio spędzić rocznicę ślubu?

Wieczór filmowy zorganizowany w domu, samodzielnie przygotowana kolacja, wspólne oglądanie gwiazd z ogrodu lub balkonu – jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia. Pamiętaj tylko o przygotowaniu romantycznej muzyki i świec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *