Pomysły na świętowanie rocznicy

Ekstremalne rocznice

Jeżeli oboje lubicie przygody, które pachną adrenaliną nic nie stoi na przeszkodzie żeby przeżyć Waszą rocznicę na pełnych obrotach. Możecie sami zaplanować co będziecie robić lub skorzystać z już gotowych opcji, które są oferowane przez firmy organizujące wyprawy.

Poczujcie, że żyjecie

Jedną z ekstremalnych opcji spędzenia czasu razem jest skok z bungee w tandemie. Przed wyjazdem na górę zostaniecie zabezpieczeni w uprzężach, które będą przyczepione do siebie. Lot ku Ziemi odbędziecie w swoich ramionach. Czy to nie romantyczne? Możecie też poprosić o dodatkową opcję ze zdjęciami.

Jeżeli kochacie przygodę oraz przyrodę wybierzcie się we dwójkę z namiotem na spływ kajakowy. W Polsce jest wiele tras dostosowanych na spływy. Warto wybrać te mniej uczęszczane i cieszyć się swoją obecnością oraz ciszą przerwaną odgłosami natury. Wieczorem zrelaksujcie się pod gwieździstym niebem, a rano powitajcie dzień nad parującą wodą.

Po powietrzu i wodzie czas zejść niżej. Ostatnią naszą propozycją ekstremalnej randki jest zwiedzanie kopalni uranu z przewodnikiem. Profesjonalista zadba o Wasze bezpieczeństwo, a Wy znajdziecie się w miejscach, w których mało kto odważył się zapuścić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *