Pomysły na świętowanie rocznicy

Podróż – pomysł na świętowanie rocznicy ślubu

Wyrusz w podróż

Wspólne podróże są świetną okazją do zdobywania doświadczeń z ukochaną osobą. Razem poznajecie to co nowe i odkrywacie świat.

Istnieje wiele pięknych miejsc zarówno w naszym państwie jak i poza jego granicami. W tym przypadku chcielibyśmy się skupić na dalszych wyprawach, które mogą stać się punktem docelowym waszej podróży rocznicowej.

Trzy miejsca, które warto odwiedzić w rocznicę

Zacznijmy od Paryża, który uznawany jest za stolicę miłości.

Wysoka Wieża Eiffla, z której rozciąga się zapierający dech w piersiach widok, urokliwe uliczki, i klimatyczne kawiarnie za każdym rogiem. Możecie też odwiedzić Luwr i na terenie jego ogrodów zjeść francuskie śniadanie.

Cypr to miejsce gdzie według legendy z piany morskiej wyłoniła się Afrodyta, grecka bogini miłości. Wyspa jest więc rewelacyjnym pomysłem na odprężenie się u boku drugiej połówki. Tam czas płynie inaczej. Spokój, ciepłe promienie i przepiękne plaże.

Jeżeli udaliście się do Egiptu to koniecznie za swój cel obierzcie wyspę File. Jest to piękne miejsce, któremu patronowała Izyda, egipska opiekunka rodzin. Zapewniamy, że podczas spaceru poczujecie moc starej cywilizacji oraz mistyczną obecność historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *