Pomysły na świętowanie rocznicy

Idealna kreacja na pierwszą rocznicę ślubu

Pierwsze wspólne świętowanie rocznicy ślubu wiąże się z dużymi emocjami. Oprócz zadbania o odpowiedni nastrój i wybrania ciekawego pomysłu na spędzenie tego dnia należy również zwrócić uwagę na to, co tego dnia na siebie założysz.

1. Najważniejsze zasady wybierania kreacji

2. Spodnie czy sukienka?

W przypadku panów sprawa jest o tyle prosta, że mogą założyć garnitur lub spodnie materiałowe z elegancką koszulą. Co jednak powinny założyć panie, aby mieć udaną pierwszą rocznicę ślubu?

Najważniejsze zasady wybierania kreacji

Bez względu na to, czy chcesz założyć seksowną spódnicę, elegancką sukienkę czy jeansy, pamiętaj o dwóch najważniejszych zasadach. Pierwszą z nich jest to, że musisz dobrze czuć się w kreacji, bo inaczej zepsujesz sobie rocznicę. Druga sprawdzona zasada wiąże się z tym, żebyś zachwyciła swojego męża. W końcu tego dnia on też dołoży wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy, więc dobrze jest odwdzięczyć się tym samym.

Spodnie czy sukienka?

Chociaż większość mężczyzn preferuje kobiety w sukienkach, pomyśl o tym, co podoba się twojemu wybrankowi. Jeżeli komplementuje twój wygląd w spodniach, możesz wybrać je zamiast sukienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *