Prezenty na rocznicę ślubu

Karta podarunkowa jako prezent na rocznicę ślubu

Wybór prezentu na rocznicę ślubu – bez względu na to, czy chodzi o rodzeństwo, przyjaciół, rodziców lub dziadków – może przysporzyć sporych problemów. Jeśli nie wiemy, co obdarowywaną parę może ucieszyć najbardziej, warto rozważyć wręczenie jej karty podarunkowej.

Karta podarunkowa – perfumeria lub drogeria

Perfumy i – w nieco mniejszym stopniu – kosmetyki to jeden z najpopularniejszych prezentów – nie tylko z okazji rocznicy ślubu. Jeżeli jednak nie macie pojęcia, który z prezentów ucieszyłby obchodzącą swój jubileusz parę, podarujcie jej kartę, którą będą mogli zrealizować w wybranej sieci perfumerii lub drogerii.

Karta podarunkowa – sklep wnętrzarski

To prezent szczególnie polecany dla młodych stażem małżeństw, które nadal są na etapie urządzania swojego mieszkania. Kupując im kartę podarunkową, którą będą mogli zrealizować w którejś z sieci wnętrzarskich, pozwolicie im uzupełnić wystrój domu. Taki podarunek na pewno ucieszy też małżeństwa spodziewające się powiększenia rodziny.

Karta podarunkowa – sklep sportowy

Karta, dzięki której małżonkowie będą mogli kupić akcesoria rowerowe, kijki do nordic walking lub sprzęt niezbędnych podczas długich spacerów czy pieszych wycieczek to idealny prezent dla małżeństwa seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *