Prezenty na rocznicę ślubu

Prezent z okazji rocznicy ślubu

Jeśli nie masz pomysłu na prezent z okazji rocznicy ślubu, zainspiruj się nazwami! Chodzi dokładniej o nazwę konkretnej rocznicy, którą będziesz obchodzić w najbliższym czasie. Sprawdź już teraz nasze propozycje!

  1. Pomysły na prezent z okazji pierwszej rocznicy ślubu
  2. Jaki prezent na piątą rocznice ślubu?
  3. Prezenty na kolejne rocznice ślubu

Dziś każda rocznica ślubu ma swoją nazwę. Warto poznać je wszystkie, by zainspirować się, szukając ewentualnego prezentu. Jaki prezent będzie doskonały na pierwszą rocznicę, a jaki na dwudziestą?

Pomysły na prezent z okazji pierwszej rocznicy ślubu

Pierwsza rocznica ślubu to rocznica papierowa. W tym dniu możesz obdarować małżonka ręcznie napisanym listem miłosnym, albumem ze zdjęciami, obrazem, a nawet biletami do teatru czy kina.

Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu?

Piąta rocznica to rocznica drewniana. Jako prezent doskonale sprawdzą się wyroby z drewna, w tym rzeźby, szkatułki różnego rodzaju czy nawet ramka na zdjęcie. Jeśli chcesz zaskoczyć swojego małżonka, możesz udać się na kurs rzeźbienia czy po prostu kurs stolarski i samodzielnie wykonać jakiś przedmiot. Nawet jeśli nie do końca będziesz zadowolony z ostatecznego efektu, mąż lub żona na pewno to docenią!

Prezenty na kolejne rocznice ślubu

Każda rocznica ślubu ma swoją nazwę związaną z materiałem lub kruszcem. Nazwa ta może być dobrą wskazówką, jaki prezent kupić. Na trzecią – skórzaną – warto zainwestować w torebkę, aktówkę czy piękny zegarek. Na cukrową – szóstą – często kupuje się czekoladki czy perfumy. Jedwabna to idealny moment na zakup pościeli wykonanej z jedwabiu czy apaszki.

Na kryształową/szklaną – czyli piętnastą – możesz podarować drugiej osobie zestaw kieliszków, wazon czy wino. Możliwości jest wiele, wystarczy sprawdzić, jak nazywa się rocznica ślubu, którą będziesz obchodzić w najbliższym czasie i wybrać rozwiązanie wykonane z materiału, jaki pojawia się w nazwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *