Pomysły na świętowanie rocznicy

Jak świętować rocznicę ślubu?

Zbliża się rocznica ślubu, ale nie masz pomysłu na prezent? Nie wiesz, w jaki sposób zaskoczyć swojego partnera? Sprawdź nasze propozycje już teraz!

  1. Jaką rocznicę świętujemy?
  2. Rocznica ślubu – pomysł na świętowanie

Rocznica ślubu to bardzo ważny dzień zarówno dla żony, jak i męża. Warto spędzić go wspólnie świętując. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, w niniejszym artykule znajdziesz kilka propozycji.

Jaką rocznicę świętujemy?

Dziś prawie każda rocznica ślubu ma swoją indywidualną nazwę. Pierwsze osiem pojawiło się w ubiegłym wieku – dokładnie w 1922 roku –  i zostały wymyślone przez amerykańską pisarkę. Po 15 latach Związek Amerykańskich Jubilerów uzupełnił listę o kolejne nazwy, które stosuje się do dziś. Ich znajomość może pomóc Ci wybrać odpowiedni prezent dla męża lub żony. Na przykład na pierwszą rocznicę papierową często małżonkowie piszą do siebie listy miłosne. Na drewnianą – czyli piątą – mąż może kupić żonie drewnianą szkatułkę na biżuterię, a na perłową (trzydziestą) bransoletkę z pereł. Możliwości jest wiele, ponieważ każda nazwa rocznicy ślubu wiąże się z materiałem oraz kruszcem, z których produkuje się różnego rodzaju przedmioty.

Rocznica ślubu – pomysł na świętowanie

Najlepsze prezenty to te indywidualne, spersonalizowane i od serca. Są jednak sytuacje, w których problemem może okazać się zdecydowanie, w jaki sposób świętować rocznicę ślubu. Do najpopularniejszych zalicza się romantyczną kolację, lot balonem czy po prostu wypad na weekend, by odpocząć i zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Wszystko zależy od preferencji małżonków i tego, czego aktualnie potrzebują. Możesz także zaskoczyć swojego małżonka, spełniając jego marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *