Pomysły na świętowanie rocznicy

Jak ubrać się na rocznicę ślubu? Propozycje dla kobiet

Ubiór na rocznicę ślubu zależy przede wszystkim od tego, jaki charakter ma jej świętowanie. Inne zasady obowiązują w przypadku uroczystego obiadu w restauracji, inne w czasie przyjęcia w ogrodzie, a jeszcze inne w czasie domowego spotkania w gronie najbliższych. Pod uwagę warto jednak wziąć fakt, że sztywnych zasad w tym przypadku nie ma. Kierować się trzeba przede wszystkim wygodą, co wcale nie oznacza, że dżinsy będą optymalnym wyborem.

W stylu romantycznym

Rocznica ślubu to święto miłości, nic więc dziwnego, że wiele pań decyduje się na kreację w stylu romantycznym. W sklepach internetowych i tradycyjnych nie brakuje pięknych sukienek, które stanowić będą idealny wybór na taką uroczystość. Dobrać je można do każdego wieku i każdej sylwetki.

Przede wszystkim wygoda

Zwiewne sukienki są bardzo wygodnym wyborem, wiele pań jednak preferuje spodnie. Tutaj również wybór jest szeroki. Ciekawy pomysł to zestawienie modnych, zwiewnych spodni w stylu palazzo z eleganckim topem. Można zdecydować się także na spodnium lub proste spodnie od garnituru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *