Prezenty na rocznicę ślubu

Podróż na prezent na rocznicę ślubu – ciekawe kierunki

Na rocznicę ślubu ofiarować można prezenty z różnych kategorii, a jedną z najciekawszych propozycji jest wspólna wyprawa świętujących. Zwykle na taki upominek decydują się dzieci, które pragną odwdzięczyć się swoim rodzicom za trudy wychowania i zapewnić im nieco relaksu, albo też jeden z małżonków. Na jakie kierunki się zdecydować? Jak zwykle: to zależy od preferencji, podpowiadamy jednak kilka popularnych opcji.

Wycieczka w ciepłe kraje

Brzmi mało oryginalnie, nie da się jednak ukryć, że wycieczka w jeden z plażowych kurortów to zawsze dobry pomysł. Ciepłe morze lub basen, kolorowe drinki i słońce pozwalają się zrelaksować i zapomnieć o trudach codzienności. Grecja, Egipt czy Wyspy Kanaryjskie – to tylko trzy z wielu możliwości dostępnych w biurach podróży. Można zorganizować również wyjazd na własną rękę.

Miasta zakochanych

Jeśli leżenie na plaży nie wydaje się małżonkom kuszące, alternatywą jest wyprawa do jednego z europejskich miast, które kuszą atrakcjami. Rzym i jego zabytki, urokliwa Praga, miasto zakochanych – Paryż lub Sztokholm – to tylko kilka ciekawych kierunków. W żadnej z tych stolic nie sposób się nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *