Pomysły na rocznicową randkę
Pomysły na świętowanie rocznicy

Pomysły na rocznicową randkę

Niezależnie od tego, czy jest się razem przez pięć miesięcy, czy pięć lat, wspólne obchodzenie rocznic przynosi wiele radości, a przez niektóre pary traktowane jest jako zaliczenie kolejnych “kamieni milowych” związku.

Nawet jeżeli na co dzień nie macie czasu na to, aby zapewnić sobie odrobinę zabawy czy możliwość spędzenia romantycznych chwil, warto wygospodarować go w związku z rocznicową randką.

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na wymyślanie własnych pomysłów związanych z obchodzeniem takiej rocznicy, możesz zainspirować się poniższymi propozycjami.

Wspólna sesja zdjęciowa

W zależności od tego, jakim budżetem dysponujecie, możecie zatrudnić profesjonalnego fotografa, poprosić o pomoc znajomego lub nawet samodzielnie spróbować zrobić sobie zdjęcia.

Nie dość, że już sam udział w takiej sesji to świetna zabawa, to dodatkowo zrobione zdjęcia będą stanowiły pamiątkę tej rocznicy.

Wspólne nicnierobienie

Można też podejść do rocznicy nietypowo i postawić na przyjemne lenistwo. Jest to świetna opcja szczególnie dla tych par, które na co dzień dużo pracują i mają na głowie wiele obowiązków.

Wybierając nicnierobienie, warto wyłączyć telefony, przygotować coś do jedzenia i zapas przekąsek, a następnie zaszyć się w domu i spędzić miło czas oglądając ulubione filmy, biorąc wspólną kąpiel lub po prostu odpoczywając.

Wspólna wyprawa do egzotycznego miejsca

Jeżeli nie dysponujecie wystarczającym budżetem, możecie poszukać wycieczki z dużym wyprzedzeniem lub przejrzeć oferty last minute.

Bardzo często można dzięki temu za niewielkie pieniądze odwiedzić egzotyczne miejsca, co z pewnością przełoży się na niezapomnianą randkę rocznicową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *