Najdziwniejsze prezenty na rocznicę ślubu
Prezenty na rocznicę ślubu

Najdziwniejsze prezenty na rocznicę ślubu

Wspólne świętowanie rocznic ślubu to popularny zwyczaj, który najczęściej wiąże się z wymianą prezentów.

W związku z tym powstało wiele poradników na temat tego, co najlepiej kupić partnerowi lub partnerce z okazji ślubu (znajdziesz je oczywiście na łamach naszej strony).

Tym razem, zamiast popularnych lub polecanych propozycji, zebraliśmy zestawienie najdziwniejszych prezentów, które mogą przypaść do gustu parom preferującym oryginalne i niekonwencjonalne podejście. Poniższa lista może więc okazać się ciekawym źródłem inspiracji, które nie tylko rozbawią, ale również zaskoczą małżonka.

Sadzenie drzewa z okazji rocznicy ślubu

Jednym z takich prezentów jest wspólne posadzenie drzewa. Najlepiej to zrobić we własnym ogrodzie, aby można było łatwo obserwować, jak drzewo rośnie i rozwija się wraz ze stażem związku.

Wspólna adopcja zwierzęcia w zoo

Większość ogrodów zoologicznych oferuje programy adopcji, które pozwalają symbolicznie przygarnąć wybrane przez siebie zwierzę. W ten sposób można połączyć miłość do zwierząt z nietypowym, ale bardzo pozytywnym prezentem.

Nietypowy kurs dla par

Wiele osób w ramach prezentu kupuje sobie kursy, które pozwalają rozwijać pasje i nauczyć się przydatnych umiejętności. W ramach nietypowego prezentu można natomiast zdecydować się na kurs, który pozwoli opanować nietypową, a czasami nawet niepraktyczną umiejętność.

Może to być kurs projektowania mebli (docenią go miłośnicy DIY), warsztaty z carvingu (polecają na rzeźbieniu w owocach i warzywach) lub kurs szermierki. Tego typu prezenty nie tylko zaskoczą obdarowaną osobę, ale przede wszystkim przyczynią się do poszerzenia jej horyzontów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *