Prezenty na rocznicę ślubu

Nowoczesne alternatywy na prezent na rocznicę ślubu

Przeważnie prezenty na rocznicę ślubu dobiera się według klucza tradycyjnego, stawiając albo na pamiątki w postaci zegarów, kryształów, biżuterii, albo na upominki związane ze zwyczajową nazwą rocznicy. Można jednak inaczej: szczególnie, jeśli świętujący są nam bliżej znani, prezent na rocznicę ślubu nawiązywać może do ich pasji i zachęcać do wspólnego spędzania czasu…

Nietypowe pomysły na prezent na rocznicę

Jakie mogą być niestandardowe rocznicowe upominki? To zależy przede wszystkim od budżetu, którym dysponujemy. Ciekawym pomysłem jest wycieczka: tam, gdzie małżonkowie dawno chcieli pojechać lub tam, gdzie wybrali się w pierwszą wspólną podróż. Można także zdecydować się na jedno z zawsze trafionych miejsc: Paryż, Pragę czy Rzym.

A co jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem? Nietypowe prezenty wymagające nieco niższych nakładów finansowych to na przykład lot helikopterem, wspólny weekend w hotelu albo voucher do restauracji. Wszystkie propozycje łączy wspólny mianownik: możliwość wspólnego spędzania czasu przez świętujących rocznicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *