Rocznica ślubu

Pierwsza rocznica ślubu znajomych

Zaproszenie na wspólne świętowanie pierwszej rocznicy ślubu to świetna okazja, aby spędzić razem trochę czasu. Gorzej jednak, jeżeli nie ma się żadnego pomysłu na to, co kupić w ramach prezentu.

  1. Papierowa rocznica ślubu
  2. Przykładowe prezenty na pierwszą rocznicę

Na pewno nie należy przesadzać z tym, aby kupić jak najdroższy prezent. W końcu parze nie zależy na prezentach, tylko na wspólnym świętowaniu. Co zatem nada się na prezent znajomych z okazji pierwszej rocznicy ślubu?

Papierowa rocznica ślubu

Jako inspirację przy wybieraniu prezentu można wykorzystać jej nazwę. Przyjęło się, że na pierwszą rocznicę mówi się “papierowa”. Wynika to z tego, że para jest ze sobą stosunkowo krótko, więc na razie nie musieli sobie poradzić z wieloma problemami. Oczywiście wspólne dojście do papierowej rocznicy to duże osiągnięcie, a zdaniem wielu par to właśnie pierwsze miesiące są najtrudniejsze.

Przykładowe prezenty na pierwszą rocznicę

Skoro rocznica nosi nazwę papierowej, można skorzystać z tego jako inspiracji. Pięknie wydana książka, otwieracz do listów, ładny kalendarz lub pióro wieczne (ewentualnie zestaw długopisów). Wybór jest praktycznie nieograniczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *