Rocznica pierwszego spotkania
Ważne rocznice

Rocznica pierwszego spotkania

Świętowanie rocznic pozwala przypomnieć sobie wyjątkowe chwile, a chociaż najwięcej par celebruje rocznice ślubu, to takich okazji jest o wiele więcej.

Warto więc pomyśleć o tym, aby przynajmniej symbolicznie świętować na przykład rocznicę pierwszego spotkania.

Jest to idealna okazja, aby zastanowić się nad pierwszymi wspólnymi chwilami, które doprowadziły do trwałego związku. Jak celebrować rocznicę pierwszego spotkania? Możesz skorzystać z naszych propozycji

Powrót do miejsca, w którym wszystko się zaczęło

Niezależnie od tego, czy miejscem pierwszego spotkania był park, klub czy nawet mieszkanie znajomych, podczas rocznicy warto się tam wybrać ponownie i jeszcze raz poczuć te emocje. Może się oczywiście okazać, że miejsce pierwszego spotkania nie było szczególnie romantyczne. Wówczas wystarczy jedynie chwilowa wizyta, a następnie można wybrać się na spacer lub obiad.

Przygotowanie własnej kapsuły czasu

Innym sposobem na świętowanie rocznicy jest przygotowanie kapsuły czasu, w której mogą się znaleźć pamiątki z pierwszego spotkania (bilety, zdjęcia, drobiazgi) lub rzeczy zgromadzone w międzyczasie.

Na koniec warto ustalić termin, w którym wspólnie otworzy się kapsułę. Może to być zarówno w miarę bliska data, jak kolejna rocznica, jak i odległy termin wynoszący 10 lub nawet 20 lat.

Co sądzisz o świętowaniu innych rocznic niż tylko tej, która dotyczy ślubu? Czy miałeś już okazję świętować z bliską osobą rocznicę pierwszego spotkania? Jeżeli tak, koniecznie podziel się swoimi pomysłami, jak można ją uczcić w sposób wyjątkowy i niezapomniany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *