Jak świętować rocznicę ślubu bez wydawania fortuny?
Pomysły na świętowanie rocznicy

Jak świętować rocznicę ślubu bez wydawania fortuny?

Zbliżająca się pierwsza rocznica ślubu powinna budzić wiele pozytywnych emocji. Problem może pojawić się w sytuacji, w której nie dysponujecie nadmiarową gotówką.

Wówczas, zamiast odczuwać radość związaną z tym wyjątkowym wydarzeniem, wiele osób martwi się o to, jak sfinansować rocznicę, aby nie rozczarować partnerki lub partnera. Warto więc z wyprzedzeniem pomyśleć o tym, jak można świętować rocznicę bez obciążania budżetu. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na wyjątkowe, a przede wszystkim niedrogie sposoby świętowania rocznicy ślubu.

Coroczne zdjęcie rocznicowe

Tani i prosty w realizacji sposób na to, aby świętować rocznicę, to zrobienie sobie wspólnego zdjęcia i dołożenie go do albumu ślubnego. Warto oczywiście kontynuować taką tradycję każdego roku, abyście za jakiś czas mogli zobaczyć, jak zmieniliście się na przestrzeni lat.

Posadzenie rośliny w ogrodzie

Świetna opcja dla osób, które mają własny ogródek. Sadzenie nowej rośliny podczas każdej rocznicy przełoży się po kilku latach na stworzenie niepowtarzalnej, żywej pamiątki.

Jeżeli natomiast nie dysponujecie miejscem, w którym moglibyście co roku posadzić nowe drzewko lub inną roślinę, zawsze możecie rozważyć dołączenie do jednej z akcji sadzenia drzewek, które są często organizowane przez nadleśnictwa.

Wspólnie spędzony dzień

Dla wielu osób dużo ważniejsze niż prezenty jest po prostu spędzenie czasu ze swoją drugą połówką. W zależności od własnych preferencji możecie wybrać się na łono natury, wspólnie zatańczyć przy piosence wybranej na pierwszy taniec lub połączyć kilka różnych atrakcji.

Pamiętajcie tylko o wyłączeniu lub przynajmniej wyciszeniu telefonów, aby nikt nie przeszkodził Wam w świętowaniu rocznicy ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *